Volg mij

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter
Home
Tomas Roggeman

Main navigation

  • Home
  • Over Tomas
  • Parlementair Werk
  • Nieuws
  • Agenda
  • Contact
Lees voor
Zoeken Menu

Main navigation

  • Home
  • Over Tomas
  • Parlementair Werk
  • Nieuws
  • Agenda
  • Contact

Volg mij

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter
Lees voor
Close search modal

Search in Tomas Roggeman

Tomas Roggeman

Vlaams volksvertegenwoordiger

Kruimelpad
  • Home
  • Nieuws
  • 4 Dendermondenaren op nationale N-VA kieslijsten
Lees voor

4 Dendermondenaren op nationale N-VA kieslijsten

Gepubliceerd op woensdag 13 december 2023

Maandagvoormiddag maakte de N-VA haar kandidaten bekend voor de Oost-Vlaamse kieslijsten richting de verkiezingen van juni volgend jaar. Daarop pronken vier Dendermondenaren, waaronder huidig Kamerlid Tomas Roggeman die de vierde plaats krijgt op de lijst voor het Vlaams Parlement. “We beschikken over twee sterke lijsten en mogen tevreden zijn dat Dendermonde hierop goed vertegenwoordigd is,” zegt N-VA afdelingsvoorzitter Wouter Rogiers.  

Oost-Vlaanderen was de laatste provincie waar de N-VA haar kandidaten voor de parlementsverkiezingen van juni 2024 bekendmaakte. Tijdens de persvoorstelling op maandag bleek dat Dendermonde goed vertegenwoordigd is op de lijsten voor zowel het Vlaams als het Federaal Parlement.  

Op de vierde plaats van de lijst voor het Vlaams Parlement vinden we schepen en federaal parlementslid Tomas Roggeman. Hij is momenteel 37 jaar en daarmee het jongste Kamerlid voor de N-VA. Roggeman legt zich in de Kamer momenteel toe op de domeinen mobiliteit en asiel & migratie. In de Ros Beiaardstad is hij sinds de verkiezingen van 2018 schepen voor onder andere Sociale Zaken, Wonen en Ouderenzorg. Daarnaast is hij vader van twee flinke zonen.  

Verder op de lijst voor het Vlaams Parlement neemt schepen voor Cultuur Els Verwaeren de zeventiende plaats op zich. Verwaeren is naast schepen momenteel ook leerkrachte in een school in Appels en neemt voor de eerste keer deel aan de nationale verkiezingen.  

Bij de opvolgers voor het Vlaams Parlement, op plaats vijf, vinden we de 63-jarige Patrick Van Campenhout. Hij is momenteel gemeenteraadslid voor de N-VA in de Dendermondse gemeenteraad en sinds kort vice-voorzitter van Internationale Wushu Federatie. Als sportliefhebber wil hij zich dan ook graag op dit thema verder toeleggen.  

Hilde Raman, huidig fractieleider voor de N-VA in de gemeenteraad van Dendermonde, zal plaats zeventien op de lijst voor het Federaal Parlement opnemen. Ze is naast fractieleider in de gemeenteraad ook ondervoorzitter van de nieuwe huisvestingmaatschappij Stek92.  Het is voor Raman niet de eerste keer dat ze deelneemt aan de nationale verkiezingen.  

Lees hieronder verder
Dendermonde
Onderwerpen
Dendermonde

Deel met anderen

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter
  • Whatsapp
  • E-mail
  • Copy url
Terug naar boven

Meest recente berichten

Terug naar nieuwsoverzicht
© Emy Elleboog

Elk jaar 40 miljoen euro kindergeld onterecht uitbetaald: “Belastinggeld moet teruggevorderd worden”

8 juli 2025

Tussen 2020 en 2024 werd in Vlaanderen ruim 213 miljoen euro binnen het Groeipakket onterecht uitbetaald. Dat blijkt uit cijfers die Vlaams Parlementslid Roggeman opvroeg. “Het gaat om substantiële bedragen. Wie ten onrechte geld ontvangt, moet dat terugbetalen”, klinkt het.

Lees meer
© Emy Elleboog

70 geplande trajectcontroles worden geschrapt

2 juli 2025
Lees meer
© Emy Elleboog

Vakbondsacties in de haven kosten 3,7 miljoen euro

27 mei 2025
Lees meer

Volg mij

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Tomas Roggeman

  • Over Tomas Roggeman
  • Parlementair Werk
  • Nieuws
  • Contact

Onderwerpen

  • Spoor
  • Asiel & Migratie
  • Dendermonde
  • Meer onderwerpen

Stel je vraag

N-VA-fractie Vlaams Parlement
Leuvenseweg 86
1000 Brussel
tomas.roggeman@vlaamsparlement.be

Lid worden van de N-VA

Footer menu

  • Disclaimer
  • Privacy
  • Sitemap

© 2025 

N-VA, Koningsstraat 47 bus 6, 1000 Brussel | info@n-va.be | +32 2 219 49 30